حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد دانلود فیلم کارگاه آموزشی مدیریت فرهنگی

کارگاه آموزشی مدیریت فرهنگی

 ششمین کارگاه از مجموعه کارگاه های دوره آموزشی و تربیتی صبح انقلاب عصر روز پنجشنبه هفدهم فروردین ماه در دانشکده علوم قرآنی شیراز با حضور حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد و همراهی جمعی از فعالین فرهنگی استان فارس برگزار گردید.

در این کارگاه آموزشی که با موضوع مدیریت فرهنگی و جهت آموزش مهارت های مدیریتی در عرصه فرهنگ و انتقال تجربیات به فعالین فرهنگی جوان طرح ریزی شده بود ، استاد کارگاه حجت الاسلام انجوی نژاد پس از تبیین مفهوم فرهنگ و مدیریت، هدف نهایی از فعالیت فرهنگی را فراهم نمودن آرامش معنوی در زندگی عنوان نمودند.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان فارس در ادامه با اشاره به مدل های مختلف مدیریتی در عرصه فرهنگ ، مدیریت با در های بسته را در عرصه های فرهنگی نفی کرده و بر مدیریت شفاف و با در های باز در این حوزه تاکید نمودند.
ایشان با اشاره به سبک های موثر مدیریت فرهنگی ، تفویض اختیار را مناسب ترین سبک برای پرورش و کادر سازی مفید در عرصه فرهنگی برشمردند و در ادامه با ذکر مثال هایی بر کارایی این روش در تربیت و پرورش کادر فرهنگی تاکید نمودند.
این کارگاه به مدت سه ساعت و در ساعت ۱۸:۳۰ به پایان رسید و شرکت کنندگان در کارگاه  سوالات خود را از محضر استاد پرسیده و پاسخ های خود را دریافت نمودند.
جهت مشاهده تصاویر باکیفیت کارگاه آموزشی مدیریت فرهنگی از طریق لینک زیر اقدام کنید.

https://goo.gl/dOycfS

دانلود فایل صوتی کارگاه مدیریت فرهنگی حجت الاسلام انجوی نژاد

جهت مشاهده و دانلود فیلم کارگاه مدیریت فرهنگی می توانید به تلوزیون تمهید در آپارات مراجعه نمایید.

 

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 19 =