ثبت نام دین فطری

دوره آموزشی به سوی بینهایت (دین فطری) - سیدان

 • مقدمه :

  اهمیت دین در زندگی انسان بر کسی پوشیده نیست. کمال انسان در سایه ی عمل به دستورات دینی محقق می  شود و تمام ناهنجاری ها و جنایت های تاریخ بشر که موجب محرومیت ها و مصیبت های فراوان شده است، ناشی از بی دینی است. اما خطر بی دینی هرچه باشد، از خطر دین داری ناقص، بیشتر نیست؛ زیرا که اگر نتیجه ی حالت نخست، گمراهی باشد، در وضع دین داری ناقص، هم گمراهی است و هم گمراه کننده دیگران؛ و مصداق «خسر الدنیا و الاخره». در وضعیت دین داری ناقص، هرچند هوای نفس سهم به سزایی دارد، اما نباید از نقش جهالتی که در اثر آموزش غلط دین ایجاد می شود، غافل بود.

   

  کارگاه دین فطری (روشی نوین برای ارائه کامل و جذاب دین)

  با حضور حجت السلام و المسلمین حسین افلاکیان ( از شهر مقدس قم )

  زمان : روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه  2 ، 3 و 4 مردادماه 1398 ساعت 15:30 الی 20

  مکان : سیدان ، کوچه پرسی گاز ، مهدیه شهرستان سیدان

   

  لطفا قبل از ثبت نام در دوره به نکات زیر توجه فرمایید :

  1- تکمیل این فرم به منزله حضور شما در دوره آموزشی دین فطری (مقدماتی) شهرستان سیدان می باشد .

  2-تکمیل این فرم به منزله این است که شما در روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه ، 2 ، 3 و 4 مردادماه 1398 از ساعت 15:30 الی 20 در محل تشکیل دوره حاضر خواهید شد.

  3- شرکت در این جلسه برای همه فرهنگیان محترم خاصه معلمین پرورشی ، مدرسین معارف دانشگاه ها ،  فعالین فرهنگی و  سایر علاقه مندان توصیه می گردد.

  4- در روز پایانی دوره از شرکت کنندگان در دوره، آزمون کتبی گرفته می شود و در صورت کسب نمره قبولی برای سطح تکمیلی دوره دعوت می گردند.

  5- همه شرکت کنندگان دوره در صورت کسب حداقل نمره قبولی از موسسه به سوی بینهایت قم مدرک سطح مقدماتی را دریافت می نمایند.

  6- لطفا جهت ثبت نام، کلیه فیلدهای زیر را با دقت تکمیل نمایید . پس از دریافت پیغام موفقیت آمیز بودن ثبت نام از طرف سایت فرآیند ثبت نام به پایان می رسد.

   

       

   

 • مشخصات فردی

 • مشخصات تحصیلی :

 • اطلاعات تماس